לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ראשונית חינם השאר פרטים:

ריסוס נגד נמלים

 

בדרך כלל, נמלה אחת תועה שבמקרה מצאה את דרכה לתוך הסלון שלכם לא תפריע את שלוותכם. מאידך, שורה ארוכה של פועלות העובדות במרץ להעברת מזון מהמטבח שלכם החוצה – היא דווקא מקור לדאגה. במקרה זה יידרש ריסוס נגד נמלים מידי חברת הדברה מקצועית ומוסמכת שתגיע אליכם במהירות הבזק, ותיפטר מהמטרד.

שיטות ריסוס נגד נמלים

  • ריסוס נגד נמלים בשיטה הטבעית – לצד שיטות הריסוס הכימיות, ישנן שיטות המכילות חומרים טבעיים שיוכלו לסייע בתהליך העלמת הנמלים. בנוסף לכך תוכלו אפילו לעשות זאת בבית, בעזרת לדוגמא אבקת טל, קינמון, שמני נענע ומנטה, ועוד.
  • הדברה ביתית – לכל אחד מאיתנו יש חומרים שרכשנו מהסופר הקרוב לביתנו, שמטרתם לרסס ולהיפטר מהמזיקים. רצוי מאוד לכסות את הפנים כשמבצעים את הריסוס, ולאתר את 'בסיס האם' של הנמלים.
  • הדברה מקצועית – כמובן שההמלצה המועדפת ביותר הינה ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית, שבאמתחתה ניסיון רב באיתור מזיקים, מהיכן הם מגיעים, וכמובן כזו המציעה מספר שיטות הדברה; כולל שיטות ירוקות.

 

כמה מילים על נמלים

הנמלים נמצאות בכל מקום בעולם, כבר אלפי שנים אם לא יותר. הן נחשבות לבעל החיים החרוץ והיעיל ביותר בטבע, וניתן ללמוד מהן המון גם על עבודת צוות. ואמנם, לא משנה עד כמה הן יעילות ומוערצות הן עדיין מהוות מקור למטרד ואי נעימות כאשר הן פולשות לרדיוס הפרטי שלנו. מומלץ מאוד – ללא קשר לעונת השנה – לשמור על ניקיון בכל רחבי פנים המבנה; לזרוק שאריות אוכל, לנקות משטחים, לסגור פחים, ועוד.

אם בכל זאת מצאתם את עצמכם נתונים תחת התקפה של נחיל נמלים עצום, כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם חברת סלע הדברות, ולהגיד שלום למזיקים, אחת ולתמיד.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מה נכון עבורך מלאו פרטים:

הזמן מדביר במהרה

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט