לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ראשונית חינם השאר פרטים:

ריסוס נגד ג'וקים

 

מי מאיתנו לא מכיר אותם; חרקי הענק הפחוסים, המתרוצצים במהירות ברחבי החדר שלנו – מבולבלים יותר מאיתנו אולי. העניין הוא, וכאן יש סיכוי שאנחנו מחדשים לכם, יש מספר סוגים של ג'וקים וכל אחד מהם דורש אופי טיפול שונה, כלומר הדברה שונה. מסיבה זו, כאשר אתם יוצרים קשר עם שירותי ריסוס נגד ג'וקים רצוי מאוד לוודא כי החברה עמה יצרתם קשר, יודעת בדיוק כיצד להתמודד עם כל סוג של ג'וקים, ועל אחת כמה וכמה – כיצד למנוע את התפתחותם ושובם בעתיד.

ריסוס נגד ג'וקים – כיצד נמנע את הצורך בו?

לא תאמינו, אך ריסוס נגד ג'וקים לא תמיד יידרש, אם תדעו כיצד למנוע אותו. להלן מספר טיפים שהכנו עבורכם, שיוכלו להועיל לכם בנושא:

  • הקפידו על ריסוס בורות הביוב אחת לשנה.
  • התקינו מחסום גלי בין בורות הביוב לכיורים בביתכם.
  • השתדלו לסתום את כל מקומות המסתור האפשריים; חריצים, סדקים, חיבורים ועוד.
  • שולחנות עבודה ושאר פריטים שבדרך כלל יהיו עשויים עץ, רצוי לרכוש כשה עשויים מתכת. כך ניתן למנוע את התמקמות הג'וקים בחריצים של העץ.
  • הימנעו מהזנחת מים עומדים בגינה ובכלל בסביבתכם, מכיוון שמים עומדים מסייעים להתפתחות תיקנים מהירה יותר.

 

אף אחד מאיתנו לא מעוניין בדיירים לא רצויים

הג'וקים מוצאים מקלט במבנים שבני האדם בונים; בבתי העסק, במשרדים, בבתים הפרטיים, ועוד. הם חולקים איתנו ללא כל בושה את המזון שלנו, ואת ארבעת הקירות שלנו. הם מתרבים בקצף מהיר ומהווים מפגע שהוא גם תברואתי וכמובן – אסתטי. הצוות המקצועי של חברת סלע הדברות זמין עבור לקוחותיו הסובלים ממטרדים ומזיקים בסביבתם הפרטית. אנו עובדים בכל אזור השרון החל מנתניה, פתח תקווה, כפר סבא, הרצליה ועוד..

 

ריסוס נגד ג'וקים

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מה נכון עבורך מלאו פרטים:

הזמן מדביר במהרה

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט