לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ראשונית חינם השאר פרטים:

הדברת מזיקים

 

הדברת מזיקים משמעותה הרחקה או צמצום השפעתם של מזיקים שונים. שיטות ההדברה הינן שונות ומתחלקות לשיטות ההדברה המסורתיות הכוללות בדרך כלל שימוש ברעלים, דבר בעייתי שעלול לפגוע בשוגג ביצורים שאין בכוונת בעל המקצוע להדביר, וכמובן גם במהווים פגיעה בבני האדם שבסביבה. לאחרונה החלו להתפתח שיטות הדברה נוספות 'ירוקות', כלומר העשויות מחומרים ידידותיים לסביבה, ושיטות ביולוגיות מתקדמות, לדוגמא שחרור בעלי חיים מסוימים אשר יאתרו את המזיקים ויאכלו אותם, שימוש במלכודות על מנת ללכוד את המזיק ולשחררו בטבע, ועוד.

מי מבצע הדברת מזיקים בדרך כלל?

 

כל אחד מאיתנו מאכסן באחד הארונות בבית תרסיסי הדברה שמשמשים אותנו בפעולת הדברת מזיקים ביתית, כאשר לא מדובר בבעיה נרחבת מידי. אך כאשר העניין נעשה מעט יותר רציני מנמלה אחת אבודה, זה הזמן לקרוא למדביר מקצועי.

  • מדביר מקצועי ייעץ לכם ויתאים את הטיפול הטוב ביותר בהתאם לכמות המזיקים, סוג המזיקים, חיות המחמד במידה ויש, וכמובן לבני האדם המתגוררים בבית.

 

  • בנוסף לכך, יחזיק ברישיונות והסמכות המוכיחים את מקצועיותו בתחום ההדברות, ואף ישמח להראות לכם אותם על מנת שתהיו רגועים ותוכלו להיות בטוחים בבחירה שלכם.

 

  • צוות המדבירים שיגיע אליכם, ידריך אתכם לכל אורך התהליך על אופי ההתנהלות לפני, במהלך ובתום ההדברה, במטרה לשמור על בריאותכם ובריאות חיות המחמד (אם יש).

 

מהפיכה בעולם ההדברות!

כולם כבר מודעים למהפכה שעובר תחום ההדברות בשנים האחרונות. הרעלים נדחקו הצידה ואת מקומם תפסה ההדברה הירוקה והטבעית, והמדבירים שואפים אליה בלבד, תוך שהם משאירים את השימוש ברעלים כאופציה אחרונה בהחלט, כאשר אין שום ברירה אחרת. גם אנחנו בחברת סלע הדברות מחזיקים במכשור טכנולוגי מתקדם, וחומרים ירוקים וטבעיים – להדברה יעילה ומקצועית יותר.

 

הדברת מזיקים

 

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ מה נכון עבורך מלאו פרטים:

הזמן מדביר במהרה

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט